Kosmetika SOTHYS Havířov
Zjistěte, jakým způsobem pracujeme s našimi klienty.

O mně

Vítám Vás na stránkách kosmetického studia Kateřiny Bajové.


Již více než 20 let se naplno a s nadšením věnuji práci kosmetičky a 10 let mám praxi v oboru Permanentního make –upu. Každý z těchto oborů mám velmi ráda, nejzásadněji však vnímám kosmetickou péči.


Kosmetická péče je pro mě tedy na prvním místě, naše pleť nám je partnerem po celý život a je tedy dobré se o ni starat. Můžete si být jisté, že s přibývajícími roky se Vám Vaše snaha vrátí.
 
Úžasným pomocníkem v tomto oboru je mi luxusní francouzská péče Sothys Paris, která je na českém trhu již 27 let. Za 75 let své existence působí ve více než 120 zemích světa a patří mezi světovou špičku v oblasti kosmetiky a kosmeceutiky.


Věřím, že tuto kosmetickou péči si zamilujete nejen pro své nádherné vůně a úžasný relaxační zážitek, ale především díky perfektním výsledkům na Vaší pleti.

Pokud jste se dočetli až sem, tak jsem nesmírně ráda, že jste navštívili mé stránky a rozhodnete-li se navštívit můj kosmetický salon můžete pro objednávku termínu použít telefon 777 61 31 09, případně e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Budu se velmi těšit na Vaši návštěvu
Vaše kosmetička Kateřina Bajová